Hizmetlerimiz

plug-free-img.png

Hizmet verdiğimiz alanlar

Bir çok alanda kurulum hizmeti sunduğumuz gibi, ev ve işyerlerinizin bakım ve onarımını da üstlenmekteyiz.

Teknolojik İnşai İşler

CCTV Sistemleri

İşletmenizin ihtiyaçları için özel olarak dizayn edilmiş güvenlik kameraları ile izlenmekte ve bu görüntüler kayıt altına alınmaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş döşeme sistemleri; ofisler, veri merkezleri, sistem odaları, UPS ve pano odaları gibi mahallerde ihtiyaca uygun taşıma kapasitesini sağlayarak, kablo kirliliğinin önüne geçilmesini ve verimli bir şekilde soğutma yapılmasına olanak sağlar.

Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri

Yangın bir işletmenin başına gelebilecek en kötü senaryolardan biridir. Bu nedenle yangın algılama ve söndürme sistemi bir işletmede bulunması zorunlu olan bir sistemdir. Yangın söndürme ve algılama sistemleri bir işletmede bulunan canlılara ve elektronik cihazlara zarar vermeyecek şekilde olmalıdır.

Hassas Kontrollü Klima Sistemleri

24 saat kesintisiz soğutma ve nem kontrolü, Hassas Kontrollü Klima Sistemleri ile gerçekleştirilmektedir. Hassas Kontrollü Klima Sistemleri; Bilgi İşlem Merkezlerinde, Sistem Odalarında, Telekomünikasyon Odalarında, Ups Odalarında, Güç Merkezlerinde kullanılmaktadır.

Kabinet ve Koridor Kapama Sistemleri

Sistem odası donanımlarının fiziksel muhafazası ve aynı zamanda da kolay şartlarda hizmet vermesini sağlaması, server kabinetlerinin gerekliliğini sağlayan en öncelikli sebeplerdendir.

Enerji Altyapı Çözümleri

Data Altyapı Hizmetleri

Sistem odası donanımlarının fiziksel muhafazası ve aynı zamanda da kolay şartlarda hizmet vermesini sağlaması, server kabinetlerinin gerekliliğini sağlayan en öncelikli sebeplerdendir.

Network Kurulum Hizmetleri

Kurumsal çözüm ortağımız Albicom ile Network ve Cihaz kurulum desteği vermekteyiz. Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarında kariyer sahibi uzman ekibimiz ile şu hizmetleri vermekteyiz;

Data Altyapı Hizmetleri

7 / 24 kesintisiz hizmet veren, alanında uzman teknik ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmeti veriyoruz. Ayrıca uzman kadromuzla bakım ve işletme hizmeti vermekteyiz. Bu kapsamda; tüm  işletmelerin periyodik bakımlarını, çağrı bazlı bakımlarını ve arıza giderme hizmetlerini sunmaktayız.

Verdiğimiz Servislerden Bazı Görseller

Hemen İletişime Geçin!

...

İletişim için

Adres :

Kavacık Mah Okul caddesi no 29/3 Beykoz 34810 İstanbul

Email :

fatih@kateknoloji.com

Telefon :

+90 216 886 0 220

+90 536 293 3 172

KA Teknoloji; elektrik taahhüdü, veri merkezi kurulumu, proje yönetimi ve teknolojinin imkan tanıdığı bir çok alanda hizmet veren bir firmadır.